enmk

Апартмани

Апартманите се составени од спална соба и дневна соба за дополнителен релаксиран одмор. Големата и просторна тераса ке ви овозможи поглед на Охридското езеро од кој ке Ви се одземе здивот.
Дополнително дневната соба може да се адаптира како уште една спална соба за престој на 2 лица.

Галерија

Карактеристики на апартманите

Кујна
Дневна
Спална
Тераса
LCD Телевизор
Фен
Бесплатен WI-FI
Кабелски телевизиски канали
Интернационална директна телефонска линија
Клима уред
Мини бар
Собна услуга
Нарачано будење