enmk

Претседателски Апартман

Овие ексклузивни апартмани се опремени со луксузен мебел кој заедно со топлите бои го исполнуваат секој дел од апартманот со релаксирачка атмосвера. Апартманите нудат пространството и комоција по највисоки стандарди на квалитет и стил која ке ги задоволи и најпребирливите гости. Погледот од големата тераса према прекрасното Охридско езеро од една страна и црквата Св.Стефан од другата страна не може да се опише со зборови туку треба да се доживее.

Галерија

Карактеристики на Претседателскиот апартман

Две спални соби
Кујна
Дневна соба
Тераса
LCD Телевизор
Фен
Бесплатен WI-FI
Кабелски телевизиски канали
Интернационална директна телефонска линија
Клима уред
Мини бар
Собна услуга
Нарачано будење

360° панорамски поглед