Претседателски Апартман

Големина: 35²
Капацитет: 5
Кревет: Француски лежај
Карактеристики: LCD, WI-FI...

Овие ексклузивни апартмани се опремени со луксузен мебел кој заедно со топлите бои го исполнуваат секој дел од апартманот со релаксирачка атмосвера.

Апартманите нудат пространството и комоција по највисоки стандарди на квалитет и стил која ке ги задоволи и најпребирливите гости. Погледот од големата тераса према прекрасното Охридско езеро од една страна и црквата Св.Стефан од другата страна не може да се опише со зборови туку треба да се доживее.

Две спални соби Кујна Дневна соба Бања Тераса LCD Телевизор Фен Бесплатен WI-FI Кабелски телевизиски канали Интернационална директна телефонска линија Клима уред Мини бар Собна услуга Нарачано будење